Brunel University, Londra Genel İngilizce 9 - 17 Yaş Arası Yurt Konaklaması

Brunel University Londra İngiltere yaz okulu, Londra’nın batısında yer alan Uxbridge kampüsünde bulunmaktadır. 12 ile 17 yaş arası gençlere modern ve yeşillikler içinde bir kampüste haftalık 20 ders İngilizce eğitimi sunulmaktadır. Güvenli bir üniversite kampüsünde yer alan Brunel University İngiltere yaz okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında futbol sahaları, tenis kortları, su sporları, kapalı spor salonu, modern yemekhane, market, internet erişimi, sinema ve teknolojik sınıflar yer almaktadır.

 

Brunel University İngiltere yaz okulunda öğrencilerin kampüs içi ve kampüs dışı etkinlik, aktivite ve gezilerinin hepsi öğrencilerin yaş gruplarına uygun bir şekilde gözetmen eşliğinde yapılmaktadır. Etkinlik ve geziler sayesinde öğrenciler, yeni yerler keşfetmekte, yeni şeyler öğrenmekte ve en önemlisi İngilizce pratik yapma imkanı bulmaktadırlar.

 

Brunel University İngiltere yaz okuluna katılan öğrenciler, Londra gibi dünyanın en popüler şehirlerinden birinde, dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle İngilizce öğrenme avantajına sahip olmaktadırlar. Bu sayede öğrencilerin, kültürlere bakış açısı ve küresel dünya görüşleri erken yaşlarda gelişmeye başlamaktadır.

 

Önemli Bilgiler:

     • Yaş Aralığı: 12 – 17 yaş arası

     • Konaklama: Yurt – Tek kişilik odalarda konaklama

     • Yemek Planı: Sabah, öğle ve akşam yemekleri dahil

     • Eğitim Tarihleri: Temmuz – Ağustos ayları (minimum 2 hafta)

     • Güvenlik: 7-24 acil ulaşım hatları

     • Gezi ve Etkinlik Planları: London British Museum, Natural History Museum, Windsor Castle, Oxford Castle ve Londra şehir turu (Gezi planları ve yerleri koşullara bağlı olarak değişebilmektedir.)

Program

Konaklama

Bilgi İstek Formu