Dil Okullarını incelemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları diğer ülkelere kıyasla en ekonomik fiyata eğitim alabileceğiniz ülkedir. Malta küçük bir ada olmasına rağmen dünya çapında kaliteli bir çok dil okulunun şubelerine ev sahibi yapmaktadır.

 

Malta Dil Okulları Size Ekonomik ve Kaliteli Bir Seçenek Sunuyor

Malta, eski İngiliz sömürgesi bir ülke olduğu için ülkede konuşan ana dil İngilizce’dir. Aynı zamanda popüler bir tatil adası olan Malta, yaz aylarında adeta uluslararası bir tatil yerine dönüşür. Hem küçük hem de hareketli bir ada olmasından ötürü daima sosyal hayatın içinde olacak ve İngilizce pratik yapacaksınız.

 

Malta’da Dil Eğitimi ve Yaz Tatili Beraber

Malta’da dil eğitimi hem yaz tatilinin tadını çıkarmak isteyen hem de eğitimine tatil boyunca da devam etmek isteyen öğrenciler için birinci seçenektir. Bir ada ülkesi olan Malta’nın etrafı sahillerle çevirilidir. Ayrıca eğitim aldığınız okulun yat turları gibi bir çok aktivitesi bulunmaktadır.

 

Malta Dil Okulları Kışın Açık Mı ?

Malta dil okulları yılın tüm ayları eğitim vermeye devam etmektedir. Ancak yaz ayları dışında daha sakin bir yer olan Malta’da biraz sıkılmanız söz konusu olabilir. Yaz aylarında yüksek sezon ücreti uygulayan Malta dil okulları diğer aylarda daha ekonomik fiyatlara sahiptir. Sonuçta ana dili İngilizce olan insanların yaşağı bir ülke olduğunu göz alırsak Malta’da dil eğitimi almak bütçesi kısıtlı öğrenciler için daima iyi bir seçenektir.

 

Malta Dil Okulları Kaliteli Midir ?

Malta’nın küçük bir ada ülkesi olması sizi kesinlikle yanıltmasın. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Malta dil okulları , İngiltere ve Amerika’da bulunan bazı dil okullarının Malta  şubesidir. Dolayısıyla Malta’da dil eğitimi alan öğrenciler diğer ülkelerdeki eğitim kalitesiyle aynı kalitede bir eğitim almaktadırlar.

 

Malta’da Dil Eğitimi Seçenekleri

Malta dil okulları öğrencilere gereksinimlerine göre farklı seçenekler sunar.İngilizce seviyesini geliştirmek isteyen öğrenciler Genel İngilizce programlarına katılırlar. Genel İngilizce programları standart ve yoğun olmak üzere ikiye ayrılır. İngilizce seviyesi üst seviye olan öğrenciler ise IELTS,TOEFL,mesleki İngilizce programlarına katılabilirler.

 

Malta Dil Okulları Konaklama Seçenekleri

Malta dil okulları genellikle  öğrenci rezidansı ve aile yanı olmak üzere iki seçenek sunmaktadır. Malta gibi küçük yerlerde kaliteli ailelere denk gelme şansıınız daha yüksektir. Ana dili İngilizce olan bir aile ile pratik yapma şansınız olur.

 

Malta’da dil okullarının kendine ait kaliteli yurtları olmasından ötürü öğrenci rezidansı diye geçen yurtlar da öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Ayrıca Malta  dil okullarının eğitim ve yurt dahil kampanyalı uygun paketleri bulunmaktadır.

Bilgi İstek Formu