İntergenç , yurtdışında eğitim almak isteyen adaylara profesyonel danışmanlık desteği veren genç, dinamik ve tecrübeli bir yurtdışı eğitim firmasıdır.Kendi alanında uzman, yurtdışında eğitim almış, danışmanlık desteği verdiği ülke ve programlara hakim bireyler ile hizmet vermekteyiz.

 

Misyonumuz; öğrencilerin erişemeyeceği yüksek maliyetli, adeta hayal diyebileceğimiz eğitim programları yerine hem hedeflerinize uyan hem de kaliteli-ekonomik çözümler üretmektir.

 

İstanbul ofisimizin yanısıra  öğrencinin eğitim gördüğü ülkede de yerinde hizmet vermekteyiz.Avusturya ,Macaristan ve Polonya ekiplerimiz bu üç ülkeye üniversite okumaya giden öğrencilere yerinde hizmet vermektedir.Budapeşte’de tüm Avrupa organizasyonlarımızın yönetildiği bir ofisimiz bulunmaktadır.

 

 İngiltere, Amerika , Kanada, Malta ,İrlanda , İskoçya , Almanya , Avusturya ve Avustralya’da bulunan 100’den fazla dil okulu ve üniversitenin yetkili temsilcisi olarak üniversite programları,  dil eğitimi programları ve 7-18 yaş yaz/kış okulu programlarına katılmak isteyen öğrencilere profesyonel hizmet ve destek vermekteyiz.

 

Kendimiz de yurtdışında eğitim görmüş bireyler olarak yabancı bir ülkede eğitim programına katılmanın zorluklarını, heyecanını biliyoruz. Kendiniz veya çocuklarınız için duyduğunuz endişelerin bilincindeyiz.Tecrübeli bir ekip ile yaşanabilecek problemlerin önüne nasıl geçilebileceğinin çalışmalarını yapıyor, bugüne kadar ki bilinen ve yaşanan problemleri gelecek öğrencilerimizin yaşamaması için çalışıyoruz.

 

Dilediğiniz zaman İstanbul ofisimizde bizlerle  bir araya gelebilir veya yurtdışında yaşayan danışmanlarımızla skype üzerinden görüşebiliriz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; öğrencilerin erişemeyeceği yüksek maliyetli, adeta hayal diyebileceğimiz eğitim programları yerine  hem hedeflerinize uyan hem de kaliteli-ekonomik çözümler üretmektir.

TANITIM VIDEOMUZ HAZIRLANMA AŞAMASINDADIR.