Bellerbeys College, Cambridge Yaz Okulu

Genel İngilizce 13 - 17 Yaş Arası

Yurt Konaklaması

Bellerbeys College, Cambridge yaz okulu, şehrin merkezine 20 dakika uzaklıkta yer alan Bellerbys kolejinin Manor House kampüsünde yer almaktadır. Aynı kampüs içerisinde öğrencilerin konaklayabileceği yurtta mevcuttur. Okulda öğrencilerin erişimine açık olan olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, bilgisayar odası, yemekhane, masa oyunları, dinlenme salonu, tenis kortu, ve açık hava spor alanları bulunmaktadır.

 

Cambridge, tarihi kolejleri, güzel mimarisi ve genellikle öğrencilerin yer aldığı genç nüfusu ile yaz tatilini geçirmek için ideal lokasyonlardan biridir. Bellerbeys College, Cambridge yaz okulunda 13 ile 17 yaş arası öğrenciler, İngilizce iletişim becerilerini geliştirmek için haftalık 20 ders İngilizce görmektedirler. Okulda yer alan öğretmenler, genç öğrencilere İngilizce öğretme konusunda tecrübe sahibidirler.

 

Bellerbeys College, Cambridge yaz okulunda öğrencilerin yaz tatillerinin verimli ve eğlenceli geçmesi için pek çok sosyal etkinlik ve geziler düzenlenmektedir. Sosyal, kültürel ve spor aktivite ve gezilerini içeren programlar öğrencilerin yaş grupları ve güvenlikleri için özenle seçilmektedir. Öğrenciler bu programlar sayesinde hep eğlenmekte hem de İngilizce pratik yapmaktadırlar.

 

Önemli Bilgiler:

     • Yaş Aralığı: 13 – 17 yaş arası

     • Konaklama: Yurt – Tek kişilik odalarda konaklama

     • Yemek Planı: Sabah, öğle ve akşam yemekleri dahil

     • Eğitim Tarihleri: 1 Temmuz – 5 Ağustos arası (minimum 2 hafta)

     • Güvenlik: 7-24 acil ulaşım hatları

     • Gezi ve Etkinlik Planları: Müze, tarihi yerler gezileri, London, Stratford-upon-Avon ve Oxford şehir turları (Gezi planları ve yerleri koşullara bağlı olarak değişebilmektedir.)

Öğrenci Rezidansı                 

–  Yaş Aralığı 13-17.

–  Odalar tek kişiliktir.

–  Her odanın kendi banyosu ve tuvaleti mevcuttur.

–  Yemek dahildir.

–  24 saat güvenlik vardır.

Bilgi İstek Formu