Duke of Devonshire, Eastbourne

10 - 17 Yaş Arası - Aile Yanı veya Yurt Konaklaması

Duke of Devonshire, Eastbourne İngiltere yaz okulu, İngiltere’nin en güzel ve en güneşli kasabalarından birinde, Eastbourne’un merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. 10 dönümlük bir bahçe içerisinde yer alan okul, tarihi bir binada eğitim sunmaktadır. Okulun sahip olduğu tesis ve olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, bilgisayarlar, yemekhane, tenis kortu, futbol, basketbol ve badminton sahaları bulunmaktadır.

 

Duke of Devonshire, Eastbourne İngiltere yaz okulu, 10 ile 17 yaş arası gençlere İngilizce kursu, tatil ve uluslararası bir deneyim sunmaktadır. Yaz okulunda haftalık standart 20 ve yoğun 24 ders seçenekleri bulunmaktadır. Her seviyede İngilizce bilgisi olan öğrencilerin kabul edildiği kursta dersler deneyimli öğretmenler tarafından materyaller kullanılarak ve oyunlar oynatılarak işlenmektedir.

 

Duke of Devonshire, Eastbourne İngiltere yaz okulunda çeşitli aktiviteler ve gezi programları yapılmaktadır. Bu programlarda gençlerle yakından ilgilenen gözetmenler ve personeller yer almaktadır. Aktiviteler ve geziler esnasında öğrenciler yeni bilgiler ile yerler keşfetmekte ve İngilizce pratik yapmaktadırlar.

 

Önemli Bilgiler:

     • Yaş Aralığı: 10 – 17 yaş arası

     • Konaklama: Yurt veya Aile Yanı – Tek veya iki kişilik odalarda konaklama

     • Yemek Planı: Sabah, öğle ve akşam yemekleri dahil

     • Eğitim Tarihleri: 10 Temmuz – 19 Ağustos arası (minimum 2 hafta)

     • Güvenlik: 7-24 acil ulaşım hatları

     • Gezi ve Etkinlik Planları: Müze, tarihi yerler gezileri ve şehir turları (Gezi planları ve yerleri koşullara bağlı olarak değişebilmektedir.)

Konaklama

Bilgi İstek Formu