Sliema Malta Yaz Okulu

Genel İngilizce 8 - 12 Yaş Arası

Aile Yanı veya Yurt Konaklaması

Sliema Malta Yaz Okulu, 8 ile 12 yaş arasındaki gençlere yaz tatillerinde İngilizce öğrenmek ve keyifli vakit geçirmek için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Öğrenciler, güvenli, emniyetli ve denetimli bir ortamda eğlenceli bir öğrenme deneyimi yaşamaktadırlar. Bol güneşli bir tatil merkezi olan Malta’da yaz okuluna gitmek hem tatil hem de İngilizce eğitimi açısından oldukça avantajlıdır.

 

Sliema Malta Yaz Okulunda öğrencilerin yararlanabileceği tesis ve olanaklar arasında internet erişimi, bilgisayarlar, kütüphane ve cafe yer almaktadır. Dersler, toplam 20 ders olarak hafta içi hergün yapılmaktadır. Geleneksel ve modern öğrenme yöntemlerinin harmanlanarak sunulduğu derslerde öğrencilere bol aktivite, resim, öykü, şarkı ve oyun gibi araçlarla İngilizce öğretilmektedir.

 

Sliema Malta Yaz Okulunda ders sonraları ve hafta sonları deneyimli gözetmenler eşliğinde öğrencilere sosyal aktiviteler ve geziler yaptırılmaktadır. Yapılan sosyal aktiviteler sayesinde çoçukların hayal gücü güçlenmekte ve zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Ayrıca bu aktiviteler ve geziler esnasında öğrenciler İngilizce pratik yapma imkanı bulmaktadırlar.

 

Önemli Bilgiler:

     • Yaş Aralığı: 8 – 12 yaş arası

     • Konaklama: Yurt veya Aile Yanı – Tek, iki veya üç kişilik odalarda konaklama

     • Yemek Planı: Sabah, öğle ve akşam yemekleri dahil

     • Eğitim Tarihleri: 7 Temmuz – 26 Ağustos arası (minimum 2 hafta)

     • Güvenlik: 7-24 acil ulaşım hatları

     • Gezi ve Etkinlik Planları: Müze, tarihi yerler gezileri ve şehir turları (Gezi planları ve yerleri koşullara bağlı olarak değişebilmektedir.)

Program:

Aile Yanı

    13-17 yaş aralığı içindir.

    Odalar 3 ve 4 kişilik olarak ayarlanmaktadır.

    Okula en fazla 25 dk. mesafededir.

    Yemek dahildir.

Öğrenci Rezidansı

    13-17 yaş aralığı içindir.

    Her odanın kendi banyosu ve tuvaleti vardır.

    Odalar 3 ve 4 kişilik olarak ayarlanmaktadır.

    Yemek dahildir.

    24 saat güvenlik mevcuttur.

Bilgi İstek Formu