Tavistock Boarding School, Mount Kelly

Genel İngilizce 7 - 16 Yaş Arası

Yurt Konaklaması

Tavistock Boarding School, Mount Kelly İngiltere yaz okulu, Plymouth şehrine yakın şirin bir kasaba olan Tavistock’ta yer almaktadır. 7-16 yaş arası gençlerin İngilizceyi öğrenmeleri ve yaz tatillerini geçirmeleri için mükemmel bir yer olan kasaba, şehirlere oranla daha fazla temiz hava ve yeşil alan içermektedir. Ormanlar, tepeler ve tarlaların olduğu Tavistock’ta midilli gibi hayvanlar da özgürce bu doğal alanlar da yaşamaktadırlar. Güvenli ve sessiz olan kasaba, dünyanın dört bir yanından gelen turistleri de kendine hayran bırakmaktadır.

 

Tavistock Boarding School, Mount Kelly İngiltere yaz okulu, geniş bir arazide yer almakta ve Harry Potter hikayelerinde yer alan Hogwarts’ı anımsatan ana bir binaya sahiptir. Okulda öğrencilerin yararlanabilecekleri olanaklar arasında ücretsiz internet erişimi, sanat atölyesi, dinlenme salonu, kapalı ve açık spor alanları, yüzme havuzu, tenis kortu ve açık hava oyun alanları mevcuttur.

 

Farklı ülkelerden gelen öğrencilerle uluslararası bir ortamda eğitim sunan Tavistock Boarding School, Mount Kelly İngiltere yaz okulunda haftalık 20 ders İngilizce işlenmektedir. Ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal aktivite ve geziler yer almaktadır. Tüm sosyal programlar gözetmenler eşliğinde gerçekleşmektedir.

 

Önemli Bilgiler:

     • Yaş Aralığı: 7 – 16 yaş arası

     • Konaklama: Yurt – Tek veya iki kişilik konaklama

     • Yemek Planı: Sabah, öğle ve akşam yemekleri dahil

     • Eğitim Tarihleri: Temmuz ve Ağustos ayları arası (minimum 2 hafta)

     • Güvenlik: 7-24 acil ulaşım hatları

     • Gezi ve Etkinlik Planları: Müze ve tarihi yerler gezileri ve şehir turları (Gezi planları ve yerleri koşullara bağlı olarak değişebilmektedir.)

Program:

      Tavistock yaz okulunda öğrenciler tarihi bir yurtta kalır.

      Yurt 7-16 yaş aralığındaki öğrenciler içindir.

      Okulun yurdu toplamda 5 tane evin bir araya gelmesiyle oluşur

      Tüm evlerde tek,iki,üç ve dört kişilik odalar vardır.

Bilgi İstek Formu